Kde nás najdete

Olbrachtova 1390/II
293 01  Mladá Boleslav
tel: 326 718 628

Zřizovatel: Středočeský kraj


 

Dům seniorů se nachází v blízkosti Domu s pečovatelskou službou, který je viditelný ze zastávky MHD. Nejbližší zastávka MHD – Havlíčkova škola

Spoje 20 , 61 (soubor k otevření)

Zastávky MHD v blízkosti našeho zařízení:

  • Zastávka „Havlíčkova, škola“ – ve vzdálenosti 172 m – spoje č. 20, 61 (směr Městský stadion a Mladá Boleslav, autobusová stanice).
  • Zastávka „Havlíčkova, škola“ – ve vzdálenosti 172 m – spoje č. 61, 20 (směr Mladá Boleslav, Michalovice a Josefův Důl)
  • Od zastávky „Havlíčkova, škola“ – pokud přijíždíte ze směru Jaselská ulice, přejdete přechod na druhou stranu k Domu s pečovatelskou službou, naproti přechodu jsou dveře, kterými můžete projít a průchodem se dostanete přímo do areálu našeho zařízení, popřípadě se můžete vydat okolo Domu s pečovatelkou službou a na roku zahnout do leva, cca po 86 m, přijdete přímo ke vchodu do areálu našeho zařízení, kde si již o Vás na recepci postarají a nasměrují Vás správným směrem ke kompetentnímu pracovníkovi.

 

Při použití vlastní dopravy do parku Výstaviště:

  • Zahnete do ulice Husova, po levé straně pojedete podél parku Výstaviště, po 247 metrech zahnete doprava, po dalších 37 metrech zahnete do leva, pojedete pořád rovně a po cca 97 metrech se dostanete do cíle, auto můžete zaparkovat podél chodníku nebo na vyznačených parkovacích místech, ale následně si musíte na recepci vyzvednout parkovací kartu (k dispozici jsou 3 parkovací karty), které můžete využít po nezbytně nutnou dobu.