Volná pracovní místa

Psycholog – manažer/ka kvality
 Nástup možný již od 1.6. 2017 eventuelně dle dohody
Vzdělání, znalosti: vysokoškolské ( psychologie, medicína..), znalost práce s PC, řidičský průkaz
Praxe:
vítaná zkušenost z práce se seniory nebo v  zařízení poskytující sociální služby nebo obdobně směřované  poradny, instituce, úřady
Zařazení: v přímé podřízenosti ředitelky
Náplň práce:
práce dvojího typu:  z hlediska práce se seniory využití psychologie k rozhovorům a pomoci k pozitivnímu vztahu k životu, předcházení konfliktů včetně práce se zaměstnanci, rozboru a návrhu řešení jejich pocitů, postojů a problémů vznikajících na základě specifické práce a kolektivu. Gesce nad standardy kvality, jejich zpracováváním a aktualizací,  spolupráce se sociálním úsekem v oblasti tvorby interních předpisů a dodržováním (implementací) krajských/celostátních  předpisů,  garant supervize.
Kontakt:
ředitelka
Dům Seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel sociálních služeb
Olbrachtova 1390/II
29301 Mladá Boleslav

 
 Sociální pracovnice
Nástup možný od 1.6.2017 nebo dle dohody
Vzdělání: odborná VOŠ
Praxe:  alespoň 3 roky v zařízení poskytující sociální služby
Náplň práce:
Administrativní činnosti spojené s výkonem sociální práce , metodická podpora a spolupodílení se na vedení a kontrole plnění individuálních plánů ( ve spolupráci s klíčovými pracovnicemi),  gesce provozu  tj.výkonu činností  pracovnic  přímé péče. Spolupráce se zdravotnickým úsekem při řešení návaznostúprovázanosti prací zdravotnického a sociálního úseku.
Kontakt:

Bc. Šrajerová Marcela, DiS.

 
Pracovnice přímé péče
Nástup možný od 1.6.2017 nebo dle dohody
Jedná se o směnný 12tihodinový provoz. Základní úkony přímé péče, tj. výkonu sociálních služeb o   seniory v souladu s dikcí zákona o výkonu sociálních služeb.
Kurs nebo střední odborné ( SOÚ, sociální, ošetřovatelské a pod)

Kontakt:

Bc. Šrajerová Marcela, DiS.