Napsali o nás v roce 2018

Příběh uživatelky Domu seniorů Mladá Boleslav

Jmenuji se Ludmila Lomozová, je mi 91 let a dovoluji si Vám napsat svůj příběh, který je spojený s mým životem v Domě seniorů Mladá Boleslav, kde jsem začala žít od května 2016.  Měla jsem velké zdravotní problémy, v důsledku, kterých jsem nemohla vstát ze židle, takovým způsobem, aby mi židle neujela a nehrozil mi pád. Z toho důvodu, proto potřebuji mít nějaký pevný bod, o který by se při vstávání židle zastavila a já tak mohla bezpečně vstát. Moje poslední zkušenost s ochotou pomoci ze strany pracovníků, vzešla poté, co se můj zdravotní stav opět zhoršil a musela jsem být převezena do nemocnice na kontrolu. Můj ošetřující lékař dle zjištěných výsledků mi posléze upravil medikaci a pravidelně mě navštěvoval. Všichni se ke mně chovali s láskou a pečovatelky i sestřičky o mě pečovali a povídali si se mnou. S celou situací mi velmi pomáhali všichni pracovníci, a proto jsem tímto vděčná celému vedení Domova a personálu za pochopení a pomocnou ruku. Můj vděk patří jak vedení Domu seniorů Mladá Boleslav a celému personálu, který zde pracuje, tak i lékařům, kteří mi pomáhají zvládat můj zdravotní stav.

Také bych chtěla říct, že se mi tu líbí i prostředí, které kolem sebe v domově máme, máme tu krásná místa k posezení a nově vybudované mini fitness, které se nachází v parku. Celé prostředí mi tu přijde krásné, čisté a voňavé. Jsem tu velmi spokojená.

Tímto děkuji všem pečovatelkám, sestřičkám, panu údržbáři, uklízečkám a úplně všem pracovníkům Domu seniorů Mladá Boleslav za pochopení a laskavý a vstřícný přístup.

Ludmila Lomozová

 

Dům seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel sociálních služeb

Těší nás, že se u nás uživatelé cítí dobře a jsou spokojení. Snažíme se jim poskytovat příjemné a rodinné zázemí a pomoci jim v jejich těžkých životních situacích, a proto nás velmi potěšilo, když se na nás obrátila naše uživatelka s tím, že by chtěla uveřejnit svůj článek se svým příběhem ze života v našem zařízení.

  Ing. Světlana Kubíková

  Ředitelka Domu seniorů Mladá Boleslav

 Článek naší uživatelky paní Lomozové vyšel také v Mladoboleslavském deníku viz odkaz